Praca

Firma Boryna dystrybutor środków ochrony roślin, nawozów oraz nasion. Od 20 lat współpracująca z największymi światowymi koncernami, kompleksowo obsługująca producentów rolnych na terenie północnego mazowsza. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko
DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.
MIEJSCE PRACY PÓŁNOCNE MAZOWSZE , SIEDZIBA FIRMY ZAŁUSKI k/PŁOŃSKA.
Doradca ds. Techniczno Handlowych
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • koordynowanie polityki handlowej firmy na określonym terenie
  • dbałość o najwyższą jakość obsługi klientów
  • budowanie i ugruntowywanie pozycji firmy na powierzonym obszarze

Wymagania:

  • doskonałe umiejętności interpersonalne
  • wysoka motywacja do pracy i dyspozycyjność
  • wykształcenie rolnicze lub ogrodnicze ewentualnie praktyczna znajomość tematu
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z kontrahentami
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy „B”

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w rozwijającej się firmie
  • dołączenie do firmy mającej wysokie standardy etyczne pracującej nad długofalowymi relacjami
  • szkolenia handlowe i produktowe
  • zatrudnienie na umowę o pracę – pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników i budowanego wizerunku zarówno firmy jak i własnego
  • dostarczamy narzędzia pracy (samochód , telefon, komputer)

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@boryna.net.pl