Kontakt


Boryna
Stare Olszyny 9,
09 – 142 Załuski
tel. 23 661 91 44

Doradca: Monika Ostrowska
tel. 502 680 457
email: m.ostrowska@boryna.eu
Sprzedaż hurtowa: Kamil Koniec
tel. 720 800 443
email: k.koniec@boryna.eu
Doradca: Edyta Derecka
tel. 881 777 886
email: e.derecka@boryna.eu
Doradca techniczny / Sprzedaż, obsługa stacji Metos Adam Koniec
tel. 508 079 264
email: a.koniec@boryna.eu
Doradca systemy nawodnieniowe Mateusz Raczkowski
tel. 509 274 733
email: m.raczkowski@boryna.eu
Księgowość/ Płatności Wioleta Obojska
tel. 881 777 883
email: w.obojska@boryna.net.pl
Serwis i sprzedaż sprzętu STIHL Robert Aksamitowski / Piotr Michalski
tel. 722 370 173
email: serwis@boryna.net.pl