Boryna Plant
Boryna
Boryna Hydro

Aktualności

najnowsze wpisy na naszej stronie facebook

22-03-2019
W minioną niedzielę wraz z wydawcą portalu jagodnik.pl współorganizowaliśmy Akademie Uprawy Truskawek w Czerwińsku nad Wisłą. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i przeczytania obszernej relacji, z tego ważnego w rejonie truskawkowym wydarzenia. Zapraszamy na stronę jagodnik.pl
więcej...
18-03-2019
https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-bury-pelikan-hydraulik-2000-CID757-IDyKDOl.html?fbclid=IwAR36R_JBwy9f03dlgjRAJVwOBjpTOmd2Y6udrV7B38Umm27s07uqwTuxCMI Kontakt w ogłoszeniu.
więcej...
18-03-2019
więcej...

Boryna

odpowiedzialny i doświadczony partner Twojego godpodarstwa

Boryna Plant

Główna siedziba

Stare Olszyny 9,
09-142 Załuski
Dyrektor handlowy: Rafał Babicki
tel. 502 680 459
email: rafal.babicki@boryna.eu
Sprzedaż hurtowa: Kamil Koniec
tel. 720 800 443
email: k.koniec@boryna.eu
Specjalista działu sprzedaży: Edyta Derecka
tel. 881 777 886
email: e.derecka@boryna.eu
Doradca techniczny / Sprzedaż, obsługa stacji Metos Adam Koniec
tel. 508 079 264
email: a.koniec@boryna.eu
Doradca systemy nawodnieniowe Mateusz Raczkowski
tel. 509 274 733
email: m.raczkowski@boryna.eu
Doradca techniczny Bogdan Krysiak
tel. 502 680 439
email: b.krysiak@boryna.eu
Księgowość/ Płatności Małgorzata Gniazdowska
tel. 881 777 883
email: m.gniazdowska@boryna.eu

Punkty sprzedaży

Punkty sprzedaży

zapraszamy do punktów sprzedaży

GŁÓWNA SIEDZIBA STARE OLSZYNY

Stare Olszyny 9
09-142 Załuski
tel. 23 661 91 44
Godziny otwarcia oddziału w Starych Olszynach
Poniedziałek - Piątek
7.00 – 19.00
Sobota
7.00 – 14.00
Poza sezonem od listopada do marca:
Poniedziałek - Piątek
8.00 – 16.00
Sobota
8.00 – 14.00

Oddział w Czerwińsku nad Wisłą

ul. Warszawska 2
209-150 Czerwińsk nad Wisłą
tel. 24 231 54 27
Aneta Kowalska 601-518-103
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek
8.00 – 16.00
Sobota
8.00-14.00