Boryna Plant
Boryna
Boryna Hydro

Aktualności

najnowsze wpisy na naszej stronie facebook

14-07-2019
Fertyacja młodej plantacji truskawek tuż po posadzeniu roślin. powinna być ukierunkowana na budowę silnego systemu korzeniowego. W tym celu ważne jest aby rośliny były dobrze odżywione fosforem, wapniem i mikroelementami. Aby zapewnić prawidłowe odżywienie młodej plantacji truskawek wspomnianymi składnikami można sięgnąć po nawozy FERTYGOLD 12-42-8 + mikro oraz Calfert Berry Duo. Jak prawidłowo budować system korzeniowy truskawek? Jak dobrze odżywić rośliny w pierwszych tygodniach po posadzeniu? Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedź w materiale video. Zapraszamy do oglądania do komentowania.
więcej...
10-07-2019
Przyjmiemy jeszcze pracowników do zbiorów truskawek🍓 Informacje o chętnych tel. Ela 530715312
więcej...
10-07-2019
Jak zadbać o silny i sprawnie funkcjonujący system korzeniowy? W materiale filmowym opowiada Albert Zwierzyński z firmy Calfert.
więcej...

Boryna

odpowiedzialny i doświadczony partner Twojego godpodarstwa

Boryna Plant

Główna siedziba

Stare Olszyny 9,
09-142 Załuski
Doradca: Monika Ostrowska
tel. 502 680 457
email: m.ostrowska@boryna.eu
Sprzedaż hurtowa: Kamil Koniec
tel. 720 800 443
email: k.koniec@boryna.eu
Doradca: Edyta Derecka
tel. 881 777 886
email: e.derecka@boryna.eu
Doradca techniczny / Sprzedaż, obsługa stacji Metos Adam Koniec
tel. 508 079 264
email: a.koniec@boryna.eu
Doradca systemy nawodnieniowe Mateusz Raczkowski
tel. 509 274 733
email: m.raczkowski@boryna.eu
Doradca punktu sprzedaży w Czerwińsku: Bogdan Krysiak
tel. 502 680 439
email: b.krysiak@boryna.eu
Księgowość/ Płatności Małgorzata Gniazdowska
tel. 881 777 883
email: m.gniazdowska@boryna.eu

Punkty sprzedaży

Punkty sprzedaży

zapraszamy do punktów sprzedaży

GŁÓWNA SIEDZIBA STARE OLSZYNY

Stare Olszyny 9
09-142 Załuski
tel. 23 661 91 44
Godziny otwarcia oddziału w Starych Olszynach
Poniedziałek - Piątek
7.00 – 19.00
Sobota
7.00 – 14.00
Poza sezonem od listopada do marca:
Poniedziałek - Piątek
8.00 – 16.00
Sobota
8.00 – 14.00

Oddział w Czerwińsku nad Wisłą

ul. Warszawska 2
209-150 Czerwińsk nad Wisłą
tel. 24 231 54 27
Aneta Kowalska 601-518-103
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek
8.00 – 16.00
Sobota
8.00-14.00