Boryna Plant
Boryna
Boryna Hydro

Aktualności

najnowsze wpisy na naszej stronie facebook

11-12-2018
Wraz z naszymi plantatorami, doradcami i przedstawicielem Jagodnika. Na zaproszenie firmy Arysta wyjechaliśmy do Hiszpańskiej Huelvy. Aby podpatrywać tamtejsze plantacje truskawek i malin. Więcej informacji na portalu jagodnik oraz na krótkim filmie.
więcej...
09-12-2018
Są jeszcze miejsca na szkolenie 15 grudnia. Zapisy 502 680 457
więcej...
29-11-2018
Kolejny dzień naszej wizyty w Huelvie. Dzisiaj odwiedzamy firmę Planasa pracująca nad nowymi odmianami truskawek, malin, jeżyn czy borówek amerykańskich. Prześledziliśmy cały proces krzyżowania, doboru oraz selekcji nowych odmian truskawek. Oddział Planasy w Huelvie zajmuje się przede wszystkim odmianami kierowanymi na południowe regiony Europy. Odwiedziliśmy również plantację pokazową nowych odmian malin oraz jeżyn, bardzo ciekawie wyglądała odmiana Adelita. Firma Planasa planuje w przyszłym roku wprowadzić odmianę skierowaną na północne regiony Europy. Gospodarze bardzo gościnni a tematyka ciekawa 😁
więcej...

Boryna

odpowiedzialny i doświadczony partner Twojego godpodarstwa

Boryna Plant

Główna siedziba

Stare Olszyny 9,
09-142 Załuski
Dyrektor handlowy: Rafał Babicki
tel. 502 680 459
email: rafal.babicki@boryna.eu
Sprzedaż hurtowa: Kamil Koniec
tel. 720 800 443
email: k.koniec@boryna.eu
Specjalista działu sprzedaży: Edyta Derecka
tel. 881 777 886
email: e.derecka@boryna.eu
Doradca techniczny / Sprzedaż, obsługa stacji Metos Adam Koniec
tel. 508 079 264
email: a.koniec@boryna.eu
Doradca systemy nawodnieniowe Mateusz Raczkowski
tel. 509 274 733
email: m.raczkowski@boryna.eu
Doradca techniczny Bogdan Krysiak
tel. 502 680 439
email: b.krysiak@boryna.eu
Księgowość/ Płatności Małgorzata Gniazdowska
tel. 881 777 883
email: m.gniazdowska@boryna.eu

Punkty sprzedaży

Punkty sprzedaży

zapraszamy do punktów sprzedaży

GŁÓWNA SIEDZIBA STARE OLSZYNY

Stare Olszyny 9
09-142 Załuski
tel. 23 661 91 44
Godziny otwarcia oddziału w Starych Olszynach
Poniedziałek - Piątek
7.00 – 19.00
Sobota
7.00 – 14.00
Poza sezonem od listopada do marca:
Poniedziałek - Piątek
8.00 – 16.00
Sobota
8.00 – 14.00

Oddział w Czerwińsku nad Wisłą

ul. Warszawska 2
209-150 Czerwińsk nad Wisłą
tel. 24 231 54 27
Aneta Kowalska 601-518-103
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek
8.00 – 16.00
Sobota
8.00-14.00